Filtrační zařízení PowerCore® - Měnící se svět odloučení prachu

   

Vyšší stupeň technologie filtrace prachu
Nová technologie odloučení prachu PowerCore® firmy Donaldson převyšuje jakýkoli tradiční filtr s tkaninovými filtry a má daleko nižší prostorové nároky.

Velmi malý, ale výkonný prachový filtr PowerCore® umožňuje vysoký průtok vzduchu, vysoké prachové zatížení filtračního materiálu a lze jej umístit i do těch nejmenších prostor. Postup výměny filtrační kazety je jednoduchý, rychlý a ve srovnání s tradičními tkaninovými filtry překvapivě čistý.


Nové prachové filtry PowerCore® kombinují filtrační kazety PowerCore® s novým, patentovaným kompaktním oválným čistícím pulzním systémem s vysokou účinností filtrace, kterou běžné tkaninové filtry nedosahují.


Výhody filtračního zařízení PowerCore®

  • Malé rozmÄ›ry
  • Vysoká účinnost
  • Jednoduchá údržba
  • CenovÄ› výhodné

více informací>

Separátor termicky generované olejové mlhy - WSO/Synteq XP


Univerzální zaÅ™izení od společnosti Donaldson určené k odsávání a filtraci mechanicky generované olejové (emulzní) mlhy a jako jediné zařízení na trhu i na filtraci termicky generované olejové mlhy. Zařízení WSO využívá nové revoluční filtrační médium SynteqTM XP navrhnuté s důrazem na lepší odvod odseparovaného oleje (emulze) z filtrační patrony, nižší tlakovou ztrátu a delší životnost.

   

více informací>